Przejść do treści


Ekotextilie

Zalety bio-agrowłóknin

Przegląd bio-agrowłóknin

Sprzedaż (sklep) 

Zahradnictví Ogrodnictwo i ekoogrodnictwo

Proponowane przez nas rozwiązania w ogrodnictwie i szkółkach leśnych poprawiają parametry gleby, a co za tym idzie obniżają wymagania pielęgnacyjne. Stosowane są jako w pełni biodegradowalne, naturalne  produkty do zastosowań między innymi w ogrodach ozdobnych. Po rozpadzie służą jako nawóz.

Pěstitelé ovoce a zeleninyHodowle warzyw, owoców i winorośli

Zastępują preparaty chemiczne przeciwko chwastom. Są idealne dla ekologicznych producentów roślin. Dostępne są dla dużych firm jak i prywatnych ogrodów.


Bio-agrowłókniny w ogoroduMěstská zeleňWładze miejskie i gminne

Bio-agrowłókniny zmniejszają nakłady na utrzymanie zieleni - do czasu pełnego wzrostu korzeniowego roślin służą jako ochrona przed chwastami i jako tymczasowa ochrona antyerozyjna. Utrzymują wilgotność gleby. Zawierają środki zmniejszające palność w celu ochrony przed aktami wandalizmu.


Bio-agrowłóknina

Ekotextilie ve veřejné zeleni

Ekotextilie ve vodním stavitelstvíZahradní architekturaArchitektura ogrodu i bio-ogrodu

Tymczasowa ochrona powierzchni trwająca aż do pełnego wzrostu korzeniowego roślin. Stosowana zamiast tradycyjnej metody ściółkowania. W architekturze ogrodowej daje oszczędność użytego materiału aż 50% w porównaniu z zwykłą metodą ściółkowania.


Bio-agrowłókniny w ogoróduDopravní infrastrukturaInfrastruktura transportowa

Bio-agrowłókniny są stosowane do ochrony stromych terenów wokół dróg i autostrad. W krajach Europy Zachodniej osiągnęły znaczne oszczędności w zakresie ochrony i konserwacji struktur ziemi przed chwastami lub erozją. Przykłady stosowania są widoczne poniżej.


Bio-agrowłókniny do ochrony stromych terenów wokół dróg

Dopravní infrastruktura se svahy pokrytými ekotextiliemi

 

 


Copyright © GEOMAT s. r. o., 1998 – 2024